עורך דין שיקים חוזרים

 

Lawer

מדי יום ניתן להיתקל בשיק שחזר. כיום כל עסק בישראל עשוי למצוא את עצמו עומד בפני שיק שחזר של לקוח. במקרה בו אתם לא מנוסים על מנת לפדות את השיקים בדרכים משפטיות- כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

 

כולנו מכירים את 10 המכות, אך יש מי שאומר כי שיקים חוזרים הינה המכה ה11 של המדינה. שיקים חוזרים ואינם מתקבלים מהווים בעיה חמורה, מה שמצריך מעורבות של עורך דין מומחה בתחום.

 4 סיבות לחזרה של שיקים

השיקים חוזרים ? ניתן למנות מספר סיבות עיקריות לחזרה של שיקים:

 

  • אין כיסוי: אין כיסוי מספיק. מה פירוש הדבר? ישנה חריגה ממסגרת האשראי אשר הבנק נתן מאותו החשבון אשר ממנו נמשך השיק.

 

  • טכניות: סיבה נוספת היא אי התאמה בין החתימה המופיעה על השיק לבין החתימה הנמצאת בסניף הבנק. סיבה נוספת יכולה להיות מספר חתימות נמוך מהרגיל.
  • עיקול: במקרה בו השיק מעוקל על ידי ספקים.
  • מוגבלות:  הסיבה האחרונה היא מצב בו החשבון ממנו התבצעה המשיכה של השיק מוגבל על ידי הבנק לתקופה של שנה או שלוש שנים.

Lawer (18)

  מה קובע החוק לגבי שיקים חוזרים

מתי השיקים חוזרים? לפי החוק, כאשר אדם רשם למעלה מ10 שיקים בלי כיסוי החשבון שלו מוגדר כמוגבל. מה משמעות הדבר? משמעות הדבר היא כי אותו אדם אינו יכול למשוך שיקים מהחשבון וכן אינו רשאי לפתוח חשבונות נוספים בהם יעשה שימוש בשיקים.

 

כיצד נחסוך לכם עוגמת נפש

במצב בו בעלי העסקים מוצאים את עצמם עם שיקים חוזרים, הם מעוניינים לגבות את השיקים בכוחות עצמם זאת מבלי לערב בעלי מקצוע. אחת הדרכים היא לנסות ולפנות לבעל השיק. יחד עם זאת, רוב הפעמים אותן פניות נותרות חסרות מענה  והשלב הבא הוא טיפול באמצעות עורך דין שיקים חוזרים. במידה והנכם לא מעוניינים להיכנס לנקודות משפטיות הרי כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

עו"ד דניס גילר הינו עורך דין ותיק ומומחה בכל הקשור לנושא של טיפול בשיקים חוזרים. במציאות בה אנו חיים כיום, יש צורך בעורך דין מנוסה מאד בתחום על מנת לנהל את הליכי הגבייה בהוצאה לפועל במקום בו אנשים אחרים כשלו. מכאן, עורך דין מקצועי בתחום יכול לחסוך לא מעט הליכים וכן עוגמת נפש ולטפל בעניין של שיקים חוזרים במקצועיות רבה.

  Lawer (11)

 

כיצד עורך דין שיקים חוזרים יכול לסייע ?

 

במידה ואתם פונים אלינו לקבלת טיפול בגבייה של שיקים חוזרים במסגרת הליכים של הוצאה לפועל, אנו נפעיל את הידע והמקצועיות שיש ברשותנו על מנת לגבות שיק חוזר. כיצד נעשה זאת?

תוך שימוש בידע ברב שצברנו לאורך השנים.

היתרון המשמעותי שלנו בא לידי ביטוי בשנות הניסיון הרבות של חברתנו. במידה ואתם מיואשים ולא מאמינים כי יש דרך לגבות את החוב הרי חשוב לנו להדגיש כי זהו אינו חוב אבוד. המשרד שלנו הינו בעל ניסיון רב בטיפול בתיקים רבים של שיקים חוזרים בהצלחה רבה.   כיצד ניתן לגבות את אותו שיק שחזר? גביה של שיקים חוזרים הינה המומחיות של חברתנו. עורך הדין דניס גילר רכש ניסיון עשיר בהתנהלות מול מערכת ההוצאה לפועל. במידה ויש לכם שיק שחזר, הרי חשוב מאד לפנות לקבלת סיוע על מנת לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר.